Özlem Yılmaz Evliliğini Hafta Sonu’na Anlattı

Son Güncelleme: 27 Şubat 2014 - 11:41 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Özlem Yılmaz Evliliğini Hafta Sonu’na Anlattı

özlem yılmaz hafta sonuKaçak dizisiyle ekranlarda olan ve 4 ay önce nikah masasına oturan Özlem Yılmaz, evliliğine dair bilinmeyenleri Hafta Sonu dergisine anlattı.
Dizide mutsuz bir kadın olabilirsiniz ama gerçek hayatta henüz dört aylık evli bir kadın olarak eminim çok mutlusunuzdur. Nasıl gidiyor evlilik?

Evlilik iyi gidiyor. Güzel bir şeymiş (gülüyor). Temizlik yap, bulaşık yıka, yemek yap… “Ne yemek istersin aşkım bugün? Hemen yapayım” modunda gidiyor.
Nasıl yani? Bunların hepsini siz mi yapıyorsunuz?

Evet, tabii ki. Ben ünlüyüm havalarında gezen bir ünlü değilim (gülüyor). “Ben oyuncuyum” havalarında gezmiyorum. Hala eski arkadaşlarımla arkadaşlık ediyorum. Ev hayatında her şeyle ben ilgilenirim. Yaşam tarzım hiç değişmedi. Kocamı memnun edeceksem ben edeceğim. Ancak çok yoğun çalışırsam, bir yardımcı düşünebilirim.
Peki nasıl tanıştınız? Dizilerdeki gibi bir tanışma hikayesi mi?

Komik bir şekilde tanıştık. Ahmet benim arkadaşımın okuduğu okulda öğretim görevlisiydi. Bir gün arkadaşımın okulla olan bir problemini çözmek için okula gittik ve kapıyı açtığımda Ahmet vardı karşımda (gülüyor). Altı ay sonra da evlilik teklifi geldi.
Bu kadar kısa zamanda evlilik kararı almak sizi korkutmadı mı?

30 yıl geçmesine rağmen bile bazen eşini tanıyamıyorsun ama ben Ahmet’i yeterli oranda tanıdığımı düşünüyorum. Evlilik için hiç kuşkularım olmadı.
Eşiniz bu sektörde değil. Bir tarafın ünlü ve şöhretli olması evliliğinize nasıl yansıyor?

Ben ünlü gibi davranmıyorum ki… Beni sokakta görsen tanımazsın bile. Sen benim kim olduğunu çözene kadar ben gitmiş olurum.
Peki bu mutlu giden evlilikte çocuk yapma fikri var mı?

O henüz erken geliyor çünkü çok büyük bir sorumluluk. Çocuğumu birine bırakabilir miyim, bilmiyorum. Sahiplenme duygum çok güçlü. Ben büyüteyim isterim. Benim öğrettiğim şekilde gitsin isterim. Bir Köpeğimiz var, onu bile kimselere bırakamıyoruz.

Özlem Yılmaz Evliliğini Hafta Sonu’na Anlattı ile Benzer Yazılar:

27 Şubat 2014 Saat : 11:41
  GENEL

Özlem Yılmaz Evliliğini Hafta Sonu’na Anlattı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------