Şampiyon Metrokent’in Kupası Başkan Uysal’dan

Son Güncelleme: 7 Mayıs 2013 - 3:47 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Şampiyon Metrokent’in Kupası Başkan Uysal’dan

metrokent şampiyonuBoğaziçi Yönetim A.Ş. tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dostluk Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Metrokent’in, kupasını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal verdi.

Şirket personelli ve site sakinlerinin kaynaşması amacıyla düzenlenen Siteler Arası Futbol Turnuvasının Finali eğlenceli ve heyecanlı dakikalara sahne oldu. Kiptaş Topkapı Merkezevler ile Metrokent arasında oynanan final mücadelesinin normal süresi 2-2 sonuçlanarak penaltılara kaldı. Metrokent’in üstünlüğü ile son bulan final maçında Kiptaş Topkapı Merkezevler ikinci oldu.

Turnuva Kanal D Spor Spikeri Emre Tilev’in sunumuyla renklendi

Final karşılaşmasının ardından gerçekleşen Basın Mensupları – Şöhretler Karması maçı ise çekişmeli geçti. Kanal D Spor Spikeri Emre Tilev’in sunumuyla renklenen ve eski milli futbolcularında yer aldığı maç 1-1 berabere bitti. Gösteri maçının ardından düzenlenen kupa töreninde Metrokent oyuncuları kupalarını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Eski Galatasaraylı futbolcu Murat Erdoğan’ın elinden aldı. Turnuvada ikinci olan Topkapı Merkezevler oyuncularına ise kupalarını İhlas Haber Ajansı Spor Müdürü Mustafa Karagöl takdim etti.

Şampiyon Metrokent’in Kupası Başkan Uysal’dan ile Benzer Yazılar:

7 Mayıs 2013 Saat : 3:47
  GENEL

Şampiyon Metrokent’in Kupası Başkan Uysal’dan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------