Selin Demiratar Defilede

Son Güncelleme: 13 Mart 2014 - 8:38 0 Yorum Yazar:

selin demiratar defileSason Kardeşler’in yeni koleksiyonlarını tanıttığı defileye cemiyet hayatının ünlü isimleri ilgi gösterdi.
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express, ikinci gününde moda dünyasının önemli tasarımcılarını ağırladı. Moda haftasının ikinci gününde Raisa- Vanessa Sason kardeşler sonbahar-kış koleksiyonlarını tanıttı. Didem Soydan ve Beril Kayar gibi Türk mankenlerin yer aldığı defileyi birçok ünlü isim takip etti. Defileyi Çağla Şıkel, Arzu Sabancı, Buse Terim ve Eda Taşpınar’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim izledi.

Jagger esintili defile
Her sene moda haftasında bir tasarımcıya özel destek veren Mercedes-Benz, bu sene de Gül Ağış’ı destekledi. Ağış’ın Lug Von Siga markasına ait defilesini, Mercedes- Benz’in davetlisi olan Mick Jagger’ın kızı manken Georgia May Jagger en ön sırada izledi. Defileye ayrıca Selin Demiratar ve Neslişah Alkoçlar’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim katıldı. Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan ile ilişkisi hakkında “Yaza düğün yaparız fakat Çeşme’de olmaz. Siz de göremezsiniz” dedi. Ağış defile sonunda üzerinde ‘Berkin Elvan’ yazılı bir tişörtle podyuma çıktı.

Sarayda romantizm
Ünlü tasarımcı Özgür Masur, koleksiyonunu Fransız Sarayı’nda sergiledi. Defileyi aralarında Nebahat Çehre, Didem Antebi, Elif Gönlüm, Emina Sandal ve Selin Demiratar’ın da bulunduğu birçok ünlü isim takip etti. Özgür Masur, “Koleksiyonda ipek kumaşları ve el işi payetleri güçlü formlarla detaylandırdık” dedi.

Ünlü erkekler podyumda
Nihan Buruk, Nian markasının koleksiyonunu akşam saatlerinde tanıttı. Buruk’un defilesinde Nihat Altınkaya, Yunus Günçe ve Serkan Tan gibi ünlü isimler de podyuma çıktı. Berkin Elvan’ın ölümüne gönderme yapan Buruk, defile sonunda sırtında ‘Hoşçakal’ yazan bir tişörtle podyuma çıktı. Defileyi Raul Meireles de izledi.

Selin Demiratar Defilede ile Benzer Yazılar:

13 Mart 2014 Saat : 8:38
  GENEL

Selin Demiratar Defilede Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------