Serdar Gökhan Kurt Seyit ve Şura Resimleri

Son Güncelleme: 19 Nisan 2014 - 10:51 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Serdar Gökhan Kurt Seyit ve Şura Resimleri

Serdar Gökhan Kurt Seyit ve ŞuraSerdar Gökhan Kurt Seyit ve Şura Kurt Seyit’in babası Mirza Mehmet Eminof karakteri, soylu bir Kırım ailesi olan Eminof’ların son reisi ve Aluşta’da verimli arazilerin de sahibidir.

Kendisi de Rus ordusunda subaylık yapmış olan Mirza Mehmet, üç oğlunun da Aluşta’da onunla yaşamasını ve sonunda aile soyunu devam ettirecek Türk asıllı kızlarla evlenmelerinin hayalini kurmaktadır. Fakat Kurt Seyit’in Şura ile birlikte olmayı tercih etmesi baba oğul arasındaki ilişkilerin kopma noktasına gelmesine yol açacaktır.

Kurt Seyit’in babası Mirza Mehmet Eminof, soylu bir Kırım ailesi olan Eminof’ların son reisi ve Aluşta’da verimli arazilerin de sahibidir. Kendisi de Rus ordusunda subaylık yapmış olan Mirza Mehmet, üç oğlunun da Aluşta’da onunla yaşamasını ve sonunda aile soyunu devam ettirecek Türk asıllı kızlarla evlenmelerinin hayalini kurmaktadır. Fakat Kurt Seyit’in Şura ile birlikte olmayı tercih etmesi baba oğul arasındaki ilişkilerin kopma noktasına gelmesine yol açacaktır.

Serdar Gökhan Kurt Seyit ve Şura Resimleri ile Benzer Yazılar:

19 Nisan 2014 Saat : 10:51
  FOTO

Serdar Gökhan Kurt Seyit ve Şura Resimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------