Serhat ve Merve Kime Oyun Kurdu?

Son Güncelleme: 25 Kasım 2014 - 10:37 0 Yorum Yazar:

KAÇAK 46.BÖLÜM ÖZETİKaçak 46.Bölüm bu akşam. ATV’nin polisiye ve gerilim yüklü dizisi Kaçak bu akşam; Burak konusundaki endişeleri artan Serhat ve Merve’nin onun için bir çözüm planlar.

KAÇAK 46.BÖLÜM ÖZETİ: Serhat, Ertan’la ilgili gerçeği ekibine anlatır. Bu sırada Ertan Faysal’la Bonzai işinde bir adım daha ilerleyecektir. Ertan ve Faysal’ın kuracakları yeni bağlantı onları Serhat ve ekibiyle tekrar yüzleşmek zorunda bırakacaktır. Tülay, Ertan’ı hayatı konusunda konuşturacağını düşünürken tahmin edemeyeceği sonuçlarla karşılaşacak ve Ertan’a sorduğu sorulara pişman olup üzülecektir.

Tülay’ın, eniştesi Muhsin’le ilgili içine düşen şüphe babası Faysal’la aralarına bir duvar daha örecektir. Kızı ile arası tam düzelmişken yeni filizlenecek sorunlarla karşılaşan Faysal, diğer yandan Merve ile ilgili emin adımlarla ilerlemek istemektedir. Merve’nin bambaşka yönlerini keşfeden Faysal ona patron-çalışan ilişkisinden fazlasını istediğini göstermek ister. Bu durumdan hayli rahatsız olan Serhat, Faysal’ı durdurabilecek mi? Merve, patronu Faysal’a mı, yoksa çocuğunun babası Serhat’a mı inanacak?

Serhat ve Merve Kime Oyun Kurdu? ile Benzer Yazılar:

25 Kasım 2014 Saat : 10:37
  DİZİ

Serhat ve Merve Kime Oyun Kurdu? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------