Sevdam Alabora Gün Sayıyor

Son Güncelleme: 18 Aralık 2014 - 8:36 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

Sevdam Alabora başlıyorATV’nin Kadir Doğulu ve Elçin Sangu’nun oynayacağı yeni dizisi ‘Sevdam Alabora’, iki gencin sırlarla dolu aşk hikayesini konu alıyor.

En son ‘Fatih Harbiye’ dizisindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren Kadir Doğulu ile genç oyuncu Elçin Sangu, ATV’nin yeni dizisi ‘Sevdam Alabora’ için bir araya geliyor. Yönetmenliğini Aydın Bulut’un üstlendiği dizinin hikayesine ‘Kara Para Aşk’, ‘Karadayı’ gibi dizilerin senaristleri Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon imza atıyor.

ÇEKİMLERİ BU AY
Çekimlerine Dalaman, Köyceğiz, Ula ve Fethiye’de bu ay başlanacak olan dizide; Elçin Sangu ve Kadir Doğulu, geçmişin günahları üzerine örülmüş büyük ve tutkulu bir aşk yaşayacak. Özel hayatında usta bir binici olan Kadir Doğulu, dizide atlara ve özgürlüğüne düşkün ‘Gökhan’ karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak. Ailesine ve topraklarına çok bağlı, adil, gururlu, cesur ve dürüst bir adam olan ‘Gökhan’ ile gururlu ve dik başlı ‘Zeynep’in aşkı, izleyiciyi ekrana bağlayacak. Endemol’ün yapımcılığındaki ‘Sevdam Alabora’, çok yakında ATV ekranında olacak.
GENEL HİKAYE: Bir Anadolu kasabasının varlıklı ve saygın ailesinin kızı, ailesinin karşı çıkacağı birine aşık olunca çareyi kaçmakta bulur. Bu kaçış macerası, yıllara yayılan sırlara, büyük günahlara, dayanılmaz acılara, aile dramına ve birkaç nesli etkileyecek trajik bir hikayeye dönüşür.

Sevdam Alabora Gün Sayıyor ile Benzer Yazılar:

18 Aralık 2014 Saat : 8:36
  GENEL

Sevdam Alabora Gün Sayıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------