Şule Yüksel Şenler taburcu edildi

Son Güncelleme: 5 Ekim 2013 - 8:15 0 Yorum Yazar:

Şule Yüksel Şenler 2Huzur Sokağı romanı ile adından sıkça söz ettiren yazar Şule Yüksel Şenler hastaneden taburcu edildi.

Başörtüsü mücadeleleri ve Romanı Huzur Sokağı ile adından sıkça söz ettiren yazar Şule Yüksel Şenler ameliyatının ardından bugün tabucu edildi.

DOKTORU TİMETURK’E KONUŞTU

Operasyonu gerçekleştiren Avicenna Hastanesi Başhekimi Uz. Dr.Mevlit Yurtseve TİMETURK’e yaptığı açıklamda; ”Genel sağlık durumundan dolayı yüksek riskli bir ameliyattı ama herşey gayet yolunda gitti. Sıkıntısız bir şekilde atlatıldı. Şule Hanım problemsiz bir şekilde uyandı. Ameliyattan sonra müşahade altına alındı ve daha sonra bugün öğleden sonra taburcu edildi” dedi.

Yüzünden tebessümü hiç eksik olmayan yazar Şule Yüksel Şenler’e Yazar Demet Tezcan ve TİMETURK yazarlarından Müzeyyen Taşçı Şenler’e refakat etti.

28 Eylül’den bu yana hastanede gözlem altında bulunan Yazar Şener’in hastane sürecini Başbakan Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Şenler’in sağlık durumunu yakından takip etti.

Şule Yüksel Şenler taburcu edildi ile Benzer Yazılar:

5 Ekim 2013 Saat : 8:15

Şule Yüksel Şenler taburcu edildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------