Şule Yüksel Şenler’in sağlık durumu

Son Güncelleme: 1 Ekim 2013 - 8:36 0 Yorum Yazar:

Şule Yüksel Şenler 2Başörtüsü mücadeleleri ve Romanı Huzur Sokağı ile adından sıkça söz ettiren yazar Şule Yüksel Şenler ameliyata alındı.Operasyonu gerçekleştiren Avicenna Hastanesi Başhekimi Uz. Dr.Mevlit Yurtseven Timetürk’e açıklamalarda bulundu

Başörtüsü mücadeleleri ve Romanı Huzur Sokağı ile adından sıkça söz ettiren yazar Şule Yüksel Şenler ameliyata alındı.Özel Avicenna Hastanesi Başhekimi Uz. Dr.Mevlit Yurtseven Timetürk’e yaptığı açıklamada Başbakan Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Şenler’in sağlık durumunu yakından takip ettiğini ifade ederek, “Genel sağlık durumundaki olumsuzluklar nedeni ile yakın takip ve gözlem altındadır. ” dedi.

Yurtseven Timetürk’e Şenler’in hastaneye nasıl geldiğini ve durumunun anlattı:

“Şule Yüksel Şenler hanımefendi evinde geçirdiği bir kaza sonucu sağ ayak bileğinin kırılması üzerine 28 Eylül tarihinde Özel Avicenna Hastanesine yatırılımıştır. Genel sağlık durumunun acilen ameliyata alınmasına uygun olmaması üzerine gerekli hazırlıklar yapılarak 30 Eylül tarihinde Op. Dr. Adnan Karaoğlu tarafından saat 14.00de operasyona alınmıştır. Şule Yüksel Şenler hanımefendinin genel sağlık durumundan dolayı yüksek riskli olarak kabul edilmiş ve kendileri bilgilendirilmiştir . Hastamızın ameliyatı yaklaşık 2 saat sürmüş kırıklar redükte edilerek vida ile tespit edilmiş ve başarı ile sonuçlandırılmış hastamız herhangi bir komplikasyon gelişmeden saat 16.00 da odasına alınmıştır. Genel sağlık durumundaki olumsuzluklar nedeni ile yakın takip ve gözlem altındadır.

Ankara Milletvekili Sayın Prof. Dr. Cevdet Erdöl tedavi sürecinin her aşaması ile çok yakın ilgilenmişler ve her aşamada bilgilendirilmişlerdir. Hastamızın sağlık durumu ameiiylatının öncesi ve sonrası başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından bizzat yakinen takip edilmektedir.” dedi.

Şule Yüksel Şenler’in sağlık durumu ile Benzer Yazılar:

1 Ekim 2013 Saat : 8:36

Şule Yüksel Şenler’in sağlık durumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------