Toki Konutları Geçici Site Yönetimleri Hukuki Mi?

Son Güncelleme: 12 Şubat 2017 - 7:47 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Toki Konutları Geçici Site Yönetimleri Hukuki Mi?

Toki Konutları Geçici Site Yönetimleri Hukuki Mi?Toki Konutları geçici yönetim adı altında site yönetimleri, Emlak Yönetim veye Boğaziçi AŞ. ‘ye veriliyor. Site yönetimlerinin bu durumu ne kadar hukuki bir durum?

Toki Konutlarında olsun kat mülkiyet hukuki içeren diğer sitelerde olsun geçici site yönetimlerini değiştirmek için izlenmesi gereken yolu Prof. Dr. Etem Saba Özmen TRT de katıldığı canlı yayında anlattı.

Etem Saba Özmen Kimdir?

Halen Okan Üniversitesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı Başkanı olarak görevini sürdüren Prof. Dr. Etem Saba Özmen iki dönem Emlak Bankası ve Toplu Konuttan Sorumlu Devlet Bakanı Danışmanlığı; Emlak Menkul Değerler Genel Müdürlüğü, İş GYO’da kurucu hukuk danışmanlığı, TOKYAD’da (Toplu Konut Yapımcıları Derneği) hukuk müşavirliği görevlerinde bulunmuştur.

Saba Özmen Avukatlık Ortaklığı’nı kuran ve 2004 yılından bu yana genç, dinamik kadrosuyla hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sürdürmekte olan evli ve iki çocuk babası Prof. Dr Etem Saba Özmen; İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Etem Saba Özmen Kitapları

Kat İrtifakı, Ankara 1997

Türk Hukukunda Paydaşlıktan Çıkarma Davası, Ankara 1991

Devre Mülk Hakkı, Ankara 1988

Kat Mülkiyeti Kanunu Değişiklikleri Şerhi ve Eleştirisi, İstanbul 2010

Toki Konutları Geçici Site Yönetimleri Hukuki Mi? ile Benzer Yazılar:

12 Şubat 2017 Saat : 7:47
  GENEL

Toki Konutları Geçici Site Yönetimleri Hukuki Mi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------