Tuba Büyüküstün’e Cezayir’de yoğun ilgi

Son Güncelleme: 21 Mart 2016 - 1:54 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Tuba Büyüküstün’e Cezayir’de yoğun ilgi

Tuba Büyüküstün CezayirRol aldığı dizilerle Türkiye’de olduğu kadar Ortadoğu ülkelerinde de çok popüler olan Tuba Büyüküstün, Cezayir’deki hayranlarıyla buluştu

Tuba Büyüküstün, çocuk bezi firmasının bu ülkedeki tanıtım yüzü olarak Cezayir’e davet edilirken aynı zamanda yapımı tamamlanan bir hastanenin açılışını yaptı. Tuba Büyüküstün hayranlarının izdihama yol açmaması amacıyla önceden duyurulmayan geziye haber siteleri ve bu ülkedeki televizyon kanalları geniş yer verdi.

Ennahar TV Tuba Büyüküstün ile ilgili haberi verirken, “Türk sanatçı Ban Ki-mun’dan daha fazla ilgi gördü” değerlendirmesi yaptı. Aynı zamanda Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu ‘İyi niyet elçisi’ olan Tuba Büyüküstün, hastanede ziyaret ettiği çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

CEZAYİR’e giden oyuncu Tuba Büyüküstün büyük ilgi gördü. Ennahar TV, Büyüküstün’ün Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Banki Moon’dan fazla ilgi gördüğünü söyledi.

Tuba Büyüküstün’e Cezayir’de yoğun ilgi ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2016 Saat : 1:54
  GENEL

Tuba Büyüküstün’e Cezayir’de yoğun ilgi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------