Vaditepe Bahçeşehir’de 2 bine Satıldı

Son Güncelleme: 28 Ekim 2013 - 9:25 0 Yorum Yazar:

kiptaş vaditepeTOKİ (Toplu Konut İdaresi) öncülüğünde planlı bir şekilde gelişen bölge, İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının yatırımlarıyla birlikte planlı bir şekilde gelişiyor.
Bahçeşehir–Ispartakule bölgesi gayrimenkul yatırımcıların ilgi odağı olurken, örnek niteliğindeki uydu kent markalı konutlarıyla oturumcuların da yoğun talebini alıyor. İhlas Yapı A.Ş, Avrupa Konutları, Ağaoğlu gibi sektörün birçok öncü markasının yatırım yaptığı bölgede, birçok  projede hayat başladı.

KANAL İSTANBUL’A KOMŞU
TOKİ ve Emlak Konut tarafından nitelikli konut bölgesi olarak planlanan Ispartakule, her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Ispartakule, Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarından birisi olacak ve İstanbul’un ikinci Boğazı olarak adlandırılan, Kanal İstanbul’un muhtemel güzergâhına komşu konumda. Birçok devlet yatırımının da yapıldığı bölgede metro, hızlı tren, üniversiteler ile Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü planlanıyor. Bölgeye yakın bir mesafede konumlandırılan 3. Havaalanı ile 3 köprü güzergahı Bahçeşehir–Ispartakule aksına önemli değer kazandırıyor. Bahçeşehir ve Ispartakule’de konut almak için birçok tercih bulunuyor. Yüksek prim vaad eden projelerle birlikte kalitesiyle öne çıkan markalı konut projeleri tüketicinin ilgi odağı oluyor. Bugüne dek yatırımcısının yüzünü güldüren Bahçeşehir – Ispartakule bölgesinde yeni projelerle arsalar hızla dolarken, tüketicinin talebi de her geçen gün artıyor.

BAHÇEŞEHİR’İN DEV PROJESİ REKOR TALEP GÖRDÜ

Bahçeşehir’in gelişiminde büyük katkı sahibi olan KİPTAŞ, 23 Ekim’de lanse ettiği Vaditepe projesiyle 4.000 konut inşa ediyor. Yoğun ilgiyle satışa sunulan Vaditepe’de kısa sürede 2 bine yakın konut sahiplerini bulurken yeni bir rekora imza atıldı.

Vaditepe Bahçeşehir’de 2 bine Satıldı ile Benzer Yazılar:

28 Ekim 2013 Saat : 9:25
  GENEL

Vaditepe Bahçeşehir’de 2 bine Satıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------