Vergi Dönemi’nde Tatlı Sürpriz

Son Güncelleme: 27 Kasım 2014 - 3:01 0 Yorum Yazar:

vergi yapılandırmasıBaşakşehir Belediyesi Vergi Borcu yapılandırması için başvuruda bulunan vatandaşlarını, çay kahve ve poğaça ile ağırlıyor.

1 Aralık’ta son bulacak olan yapılandırma dönemi için Başakşehir Belediyesi hizmet binalarındaki veznelerini kullanan ilçe mükelleflerini ikramları ile karşılıyor. Vatandaşlar belediyenin ücretsiz meyve suyu, çay, kahve, kurabiye ve poğaça ikramlarından oldukça memnun.

Numaratörlü sistem işlem hızını artırıyor

Sene boyunca vatandaşların ödemelerini en hızlı biçimde yapabilmesi için çalışmalar yürüten Başakşehir Belediyesi, kuyruk çilesine de son veriyor. Vatandaşlar, vergi borcu yapılandırmalarını emlak, çevre temizlik ve benzeri ödemelerinde olduğu gibi internetten, bankalardan ve postaneden yapabiliyor. Mükellefler ayrıca ödemelerini Belediye’nin Başakşehir ve Bahçeşehir hizmet binalarından şahsende yapabiliyorlar. Vatandaşların ödemeleri sırasından vakit kaybetmeleri için Belediye Hizmet Binasında numaratörler kullanılıyor. Mükellefler sıralarını ekranlardan takip edebiliyor, sıralarını beklerken de belediyenin ikramlarının tadına bakabiliyor.

Vergi Dönemi’nde Tatlı Sürpriz ile Benzer Yazılar:

27 Kasım 2014 Saat : 3:01
  GENEL

Vergi Dönemi’nde Tatlı Sürpriz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------