Yağmur Tanrısevsin, Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde

Son Güncelleme: 3 Kasım 2014 - 4:35 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yağmur Tanrısevsin, Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde

Dünya Sinema ve TV EndüstrisiÜnlü yönetmen Bobby Roth’un İstanbul’da düzenlenen ‘Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde ‘Yükselen Değerler’ konulu paneline Türkiye’den bir çok ünlü isim katıldı.

TRT 1 için hazırlanan ‘Filinta’ dizisinin supervizörlüğü için Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü yönetmen Bobby Roth’un CeylanInter Continantal Otel’de düzenlenen ‘Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde Yükselen Değerler’ konulu paneline Türkiye’den bir çok ünlü isim katıldı.

Lost, Prison Break, Agents of S.H.I.E.L.D, Revenge ve Grey’s Anatomy gibi iddialı projelerle tanınan Boby Roth’un paneline Asuman Dabak, Barış Alpaykut, Emre Kızılırmak,Yağmur Tanrısevsin , Hasan Yalnızoğlu ve Tümay Özokur katıldı.

Yapımcı Burhan Öztürk’ün açılış konuşmasını yaptığı panelde, Bobby Roth “Türk dizi ve sinema filmleri Avrupa standartlarında çekiliyor. Duyduğum kadarıyla yurt dışında da gösterilmeye başlanmış. Türk film endüstrisi adına güzel bir olay bu.” dedi.

Yağmur Tanrısevsin, Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde ile Benzer Yazılar:

3 Kasım 2014 Saat : 4:35
  GENEL

Yağmur Tanrısevsin, Dünya Sinema ve TV Endüstrisi’nde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------