Yağmur Tanrısevsin: Kaç gündür içim acıyor!

Son Güncelleme: 18 Şubat 2015 - 6:12 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yağmur Tanrısevsin: Kaç gündür içim acıyor!

Yağmur Tanrısevsin Avm'deÜnlü güzel oyuncular Belçim Bilgin ve Yağmur Tanrısevsin Zorlu Center AVM’de görüntülendi.

Mersin’de vahçice katledilen Özgecan Aslan ile ilgili konuşan Yağmur Tanrısevsin “Kaç gündür içim acıyor.

Bir Mersinli olarak utanç duyuyorum” derken, Belçim Bilgin “Sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

Yeni sitcom projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, alışveriş için geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

 

Mersin’de vahşice katledilen Özgecan Aslan için sosyal medyada, ‘Özgecan için siyah giy’ hashtagiyle yapılan çağrıya sessiz kalmayan Tanrısevsin, siyahlara bürünmüş haliyle görüntülenirken, bir hayli üzgün olduğu da gözlendi.

Yaşanan vahşetle ilgili kendisine yöneltilen soru üzerine üzüntüsünü dile getiren Tanrısevsin, ”Kaç günden beri içim acıyor.

 

Bir Mersinli olarak utanç duyuyorum. Okullu yıllarımda bende aynı yolu kullanarak eve gidiyordum, aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyor, büyük üzüntü duyuyorum. Umarım adalet yerini bulur ve gereken yapılır” dedi.

KAÇAK DİZİSİ      YAĞMUR TANRISEVSİN

BELÇİM BİLGİN: NE SÖYLENEBİLİR Kİ, KELİMELERİN YETERSİZ KALDIĞI YERDEYİZ..

Güzel oyuncu Belçim Bilgin alışveriş için geldiği Zorlu’da görüntülendi. Geçtiğimiz hafta Mersin’de katledilen Özgecan Aslan için sosyal medyada yapılan çağrıya duyarsız kalmayan Bilgin, siyah kıyafetiyle görüntülendi. Bir hayli moralsiz ve keyifsiz olan başarılı oyuncu; “ne söylenebilir ki arkadaşlar, söylenecek hiç bir şey yok. Bugün tüm Türkiye olarak sözün bittiği, kelimelerin yetersiz kaldığı yerdeyiz.” açıklamasında bulundu.

Yağmur Tanrısevsin: Kaç gündür içim acıyor! ile Benzer Yazılar:

18 Şubat 2015 Saat : 6:12
  GENEL

Yağmur Tanrısevsin: Kaç gündür içim acıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------