Yağmur Tanrısevsin Nasıl Oyuncu Oldu?

Son Güncelleme: 15 Aralık 2014 - 8:51 0 Yorum Yazar:

Yağmur Tanrısevsin röportajYağmur Tanrısevsin Nasıl Oyuncu Oldu? Oyuncu olmanın hayalini hep kuruyor muydun? Mersin’den buraya oyuncu olmak için mi geldin yoksa başka bir hayalin var mıydı?
İlkokul üçüncü sınıftayken bir tiyatroda başrolde oynamıştım ve çok olumlu geri dönüşler almıştım. Bu benim içimdeki yetenek ve sevgiyi ateşledi. Ve kararımı o zaman verdim diyebilirim…

Bu arada çocukluktan beri resim de yapıyorum, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okudum. Üniversiteye başladıktan sonra oyunculuk dersleri alabileceğim yerleri araştırdım, birçok yerde eğitimler aldım.

Tümay Özokur’la tanışmam hayatımın dönüm noktası oldu; kendisi benimle çalışmak istediğini söyledi. Beni iyi yönlendireceğini düşündüğüm için çok mutlu oldum. ‘Adını Feriha Koydum’ ilk rol aldığım dizi film oldu. Mersin’den buraya geliş sebebim resim, şu an burada kalma sebebim ise oyunculuk.

Set dışında neler yapıyorsun?

RÖPORTAJIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Set dışında üniversitede eğitimini aldığım seramik sanat dalında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Çok kısa bir süre sonra yaptığım çalışmaları bir sosyal sorumluluk projesi ile birleştireceğiz. Bir şeylerin oluşuna vesile olmak beni tarifsiz mutlu ediyor.

Çan Kız Meslek Lisesi için bir kütüphane oluşturdunuz. Böyle bir projede yer almak nereden aklınıza geldi?

İnsanlar için faydalı olmak, yaşama dokunmak, destek olmak ve benzeri duygular beni hayata bağlıyor

Yağmur Tanrısevsin Nasıl Oyuncu Oldu? ile Benzer Yazılar:

15 Aralık 2014 Saat : 8:51
  GENEL

Yağmur Tanrısevsin Nasıl Oyuncu Oldu? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------